online

11.09.2023 14:34   Спорт

261

Юну чемпіонку світу та її тренера ОТГ на Одещині преміювала по 15 тис грн

Нещодавно Катерина Котелевська стала чемпіонкою Всесвітньої гімназіади школярів

Чемпіонку світу та її тренера ОТГ на Одещині преміювала по 15 тис грн.

Про це повідомила голова Доброславської громади Людмила Прокопечко.


Раніше повідомлялося, що вихованка Доброславської ДЮСШ Катерина Котелевська у змаганнях з боксу стала чемпіонкою Всесвітньої гімназіади школярів у Ріо-де-Жанейро.

«11 вересня мала честь привітати юну чемпіонку і її тренера Дмитра Уржумцева з цією визначною перемогою. І Катерина, і її тренер отримали грошові винагороди у розмірі 15 000 грн, а Дмитро Уржумцев отримав також грамоти від Одеської РДА та Доброславської селищної ради. Пишаємося нашими спортивними досягненнями та бажаємо нашим спортсменам нових перемог!», - розповіла Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що напередодні Дня фізичної культури та спорту на обласному та місцевому рівнях були відзначені кращі спортсмени і тренери.

Так, тренера юних чемпіонів з гандболу з селища Іванівка Сергія Латушкова голова облради Григорій Діденко нагородив іменним годинником.

Такої ж відзнаки регіонального органу місцевого самоврядування удостоєна тренер Овідіопольської ДЮСШ Олена Рябоконь.

За повідомленням начальника управління фізичної культури і спорту Одеської облдержадміністрації Валантини Кольчак, у минулі вихідні крім інших змагань заслуговує на увагу  спортивне свято для матерів, які провів обласний центр «Спорт для всіх»є

«Гарно, коли діти вболівають за своїх любимих мамуль. А мами мають можливість теж отримати задоволення від змагань», - зазначила В. Кольчак.

Вас може зацікавити:

Чемпіоном з більярду серед працівників місцевого самоврядування Одещини став Сава Воронецький

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення