online

20.11.2023 14:26   Спорт

610

Юні гандболісти з Іванівки після двох турів першості Одещини мають 100-відсотковий результат

Всі перемоги досягнуті майже з двозначним результатом

Юні гандболісти з Іванівки після двох турів першості Одещини мають 100-відсотковий результат.

Про це повідомив кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».


Раніше повідомлялося, що в чемпіонаті Одеської області серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2011 року народження беруть участь п’ять команд: дві з міста Чорноморськ, по одній з м. Роздільна, селищ Овідіополь та Іванівка.

Так, 19 листопада 2023 року в Іванівці відбувся другий тур обласної першості.

Як і в попередньому турі в Овідіополі, знову 100-відсотковий результат показали вихованці тренера Іванівської ДЮСШ Сергія Латушкова - Іван Чорноморець, Даніїл Пастухов, Олександр Дерик, Олександр Петренко, Богдан Лан, Дмитро Мельниченко, Єгор Бублик, Даніїл Данильчак, Іван Бабенчук, Нікіта Кучальський, Андрій Чорноморець, Іван Воскобойник, Артем Гоцуленко, Максим Москвич, Сергій Варакута, Владислав Дібров.

Всі перемоги досягнуті майже з двозначним результатом.

Тож після восьми поєдинків в юних чемпіонів з Іванівки 16 очок. На другому місці йдуть гандболісти з Овідіополя, відстаючи від лідера на 6 пунктів.

Одеські новини раніше повідомляли, що у спортивному комплексі села Маяки Одеської області  пройшли фінальні  змагання обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемоги» з гандболу серед сільських і селищних територіальних громад області.

«Боротьба між командами була емоційною, насиченою та завзятою. Учасники продемонстрували силу духу, наполегливість та жагу до перемоги. У першому півфіналі у дуже напруженій боротьбі команда Знам’янської сільради отримала перемогу з рахунком 13:12 над спортсменами з Кубейської громади. У другому команда Шабівської громади отримала перемогу над суперниками з Дачненської ОТГ з рахунком 18:6. Дуже цікавою була фінальна гра. На останніх хвилинах фіналу  спортсмени з с. Шабо з мінімальним рахунком здобули верх в один м’яч над командою з села Знам’янка – 15:14», - розповіла керівник управління спорту облдержадміністрації Валентина Кольчак.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

Юні чемпіони розпочали новий сезон чемпіонату Одещини з перемоги в Овідіополі

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення