online

17.02.2024 19:17   Освіта

1160

Юні розумники і розумниці Одещини не знають вихідних

В Одесі відбувається обласна олімпіада з історії

Відбувся обласний етап учнівської олімпіади з історії

З цього приводу в соцмережі директор департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак повідомив, що еліта учнівської молоді міцно тримає навчальний фронт.

«Для них шкільна наука – це безперервний процес пізнання. Сьогодні на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії змагалися найкращі знавці минулого з різних шкіл області. Важко переоцінити значення цього предмета в країні, яка воює за свободу і незалежність. Хочу зауважити, що ми над усе пишаємося нашими юними істориками! 139 учасників долучилися до олімпіади! Ваші знання, наполегливість та ерудиція – це приклад для наслідування. Бажаю вам, діти, нових успіхів, цікавих досліджень та блискучих перемог! Також розпочали свої олімпіадні випробування юні інформатики Одещини, майбутні програмісти», - мовиться в інформації О. Лончака.


Керівник галузі освіти області подякував вчителям за якісну підготовку школярів.

Він також зазначив, що затишний, безпечний простір цього разу забезпечили в НУ «Одеська юридична академія», а методичний, організаційний супровід – КЗВО «Одеська академія неперервної освіти».

Раніше повідомлялося, що в Одесі нагородили переможців обласного конкурсу «Вчитель року-2024»

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:   

В Одеській області збудували і відкрили дві школи в умовах війни

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення