online

07.04.2023 17:52   Життя громад

476

Закриття в колишньому райцентрі на Одещині відділу реєстрації шлюбів, народжень, смертей змусило владу дати роз’яснення

Нарада в смт Захарівка

ДРАЦС в смт Захарівка приєднають до відділу у Великій Михайлівці

Інформація в місцевій пресі про реорганізацію відділу ДРАЦС  викликала хвилю дискусій на сторінках соціальних мереж серед жителів цієї громади. З цього приводу селищна рада розповсюдила інформацію такого змісту:

«Закриття чи реорганізація, злиття чи ліквідація організацій, установ викликає занепокоєння населення.  Проте, з реалізацією процесу децентралізації в Україні, яка до речі передбачає  передачу на місця  велику кількість державних повноважень, до управління місцевих громад передаються (і цей процес триває) різного плану повноваження і дії.


Так, приєднання нашого підрозділу ДРАЦС до Великомихайлівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, має оптимальне рішення.

У Захарівській селищній раді найближчим часом запрацює свій відділ реєстрації, де реєструватиметься народження, смерть, одруження, розірвання шлюбу тощо. Колись такі послуги здійснювали в усіх сільрадах, нині – реалізовуватиметься у  новому статусі й  полегшиться інтеграція цих послуг.  Процеси децентралізації в Україні мають на меті спростити доступ громадян до якісних послуг, зокрема і у структурах ДРАЦС», - мовиться у роз’ясненні Захарівської селищної ради.

Довідка

До складу цієї громади крім адміністративного центру входять також села Балашове, Гірківка, Глибокояр, Давидівка, Єлизаветівка, Майорське, Новопавлівка, Стоянове, Василівка, Червона Стінка, Войничеве, Савчинське, Богданове Перше, Йосипівка, Самійлівка, Унтилівка, Карабанове, Нова Шибка,  Кримпулька, Кошарка, Новомиколаївка, Мар’янівка, Первомайське, Петрівка, Дементівка, Оленівка, Новозаріцьке, Бірносове, Перше Травня, Федосіївка, Онилове, Жигайлове, Мала Топорівка, Павлівка, Парканівка, Росіянівка.

Це може вас зацікавити:

• На Одещині голова містечка вийшов на футбольне поле з перевіркою

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення