online

18.04.2024 16:38   Економіка і фінанси

541

Будівельна кампанія з Одещини реалізувала в Євросоюзі перший великий проєкт

Автомагістраль завершила реконстркцію аеропорту в Румунії

В Румунії «Автомагістраль-Південь» виграла тендер на будівництво ще одного аеропорту

Будівельна компанія «Автомагістраль-Південь» з Одеської області реалізувала у Євросоюзі перший великий проєкт, успішно завершивши реконструкцію аеропорту Сату-Маре в Румунії.

В інформаційному повідомленні пресслужби будівельників зазначається, за час реконструкції летовища збудована 2500-метрова злітно-посадкова смуга шириною 60 метрів всетелена новим покриттям, а це три шари асфальтобетону загальною товщиною 23 см.


«Роботи прийняті замовником, який засвідчив якісну організацію виробничого процесу та відмінний результат. Наша команда працювала в Сату-Маре з минулого року у неймовірно складних умовах. Аеропорт ані на день не припиняв роботу. Робочі зміни починались о сьомій вечора і закінчувались о шостій ранку. Більша частина смуги будувалася вночі. Тут працювали 21 одиниця техніки, це чотири комплекси з влаштування асфальтобетонних сумішей», - мовиться в інформації компанії.

Також мовиться, що Сату-Маре – це перший великий проєкт «Автомагістраль-Південь» на території Євросоюзу.

Раніше «Пульс Одещини» інформував, що будівельники доріг з Одещини виграли тендер на будівництво аеропорту, що за 66 км біля Бухареста. Тут свого часу був військовий аеродром. Тепер справа за замовниками робіт, які мають знайти інвестиції на новий проєкт.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Співвласник великої будівельної компанії став спонсором команди юних гандболістів з Одещини

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення