online

17.05.2023 09:29   Життя громад

846

Чотири громади Одещини вимагають зустрічі з адміністрацією національного парку

Хочуть дізнатися про плани держустанови

16 травня у Татарбуранській  міській раді Білгород-Дністровська РДА  провела нараду з головами та спеціалістами Татарбунарської, Лиманської, Дивізійської та Тузлівської громад. 

Говорили про використання місцевого бюджету, благоустрій територій, про готовність споруд цивільного захисту та облаштування місць для компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб.


Крім того, керівники громад попросили райдержадміністрацію організувати у місті Татарбунари нараду стосовно обговорення та вирішення багаторічних конфліктних проблем, що склалися у  відносинах вказаних ОТГ з керівництвом національного природного парку «Тузлівські лимани». Також запропонували запросити на таку нараду підприємців, рибалок та небайдужих жителів до обговорення питань взаємодії з Нацпарком та зазначених громад.

Голови адміністративних територій, зокрема, хочуть почути від адміністрації нацпарку інформацію про екологічний стан на територіях громад, які з ними межують, перспективні плани цієї держустанови.

Про екологічний аспект згадали не випадково. Зокрема, Лиманський сільський голова Василь Резніченко в соціальних мережах показав фото відходів від рапанів. Їх виловлюють підприємливі люди на території нацпарку, а гори ракушок викидають на околицях села Приморське.

«Коли починається літня пора, залишки рапанів на відкритому повітрі розкладаються, гниють і  люди знову, як і в минулі роки, змушені закривати вікна й двері у своїх будинках, захищаючись від неймовірного смороду, який лине навкруги», - мовиться у дописі В. Резніченка.

Це може вас зацікавити:

Поліцейські знайшли черепаху і принесли її в японський сад на Одещині

На Одещині міськрада підготувала пляж до сезону відпочинку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення