online

02.08.2023 18:48   Життя громад

413

Чотири села делегує Одеський район на обласний конкурс

За титул «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області» змагатимуться села Нова Долина, Трояндове, Кордон і Мирне

За підсумками проведення у 2023 році районного етапу обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області», село Нова Долина Авангардівської громади відібрано до третього – фінального етапу конкурсу.

Про це повідомила Одеська райдержадміністрація.


Також зазначається, що разом із Новою Долиною до фіналу цього конкурсу від Одеського району пройшли с. Трояндове Доброславської громади, с. Кордон Визирської громади та с. Мирне Біляївської громади.

«Усі учасники обласного конкурсу вже є переможцями, оскільки вони доклали багато зусиль, енергії та душі в розвиток та покращення своїх сіл. Тому, бажаємо, незважаючи на результати відбору, не зупинятися, продовжувати розвивати українські села, роботи їх комфортними та зручними для жителів», - ідеться в повідомленні РДА.

Раніше повідомлялося, що Авангардівська селищна громада отримала новий комфортабельний шкільний автобус від департаменту освіти і науки облдержадміністрації на умовах співфінансування. Внесок бюджету селищної ради на новий автобус склав 1 млн 50 тис.

Вас може зацікавити:

Голова ОТГ з Одещини: наші роботи в селах громади – на часі

В Одеській області ОТГ звітує про ремонт соціально важливої дороги С162514

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення