online

07.04.2023 12:58   Життя громад

354

Депутати міськради з Одещини 7 квітня провели закриту сесію

Подільска міська рада

Голова Подільської РДА доручив взяти участь у роботі сесії своєму заступнику

7 квітня 2023 року відбулася двадцять сьома сесія Подільської міської ради Одеської області, що проводилася в закритому режимі.

За дорученням голови Подільської районної державної адміністрації Михайла Лазаренка в роботі депутатів м. Подільськ взяв участь його заступник Павло Прачук.


Виступаючи перед присутніми на сесії, П. Прачук говорив про завдання всіх гілок влади, депутатського корпусу, силових структур та правоохоронних органів у підтриманні належного рівня обороноздатності на території району та високого морально-психологічного і патріотичного духу місцевого населення.

Крім того, посадовець РДА розповів депутатам про доцільність приєднання комунального некомерційного підприємства центральної районної лікарні до Подільської міської лікарні.

«Угода про партнерство та співпрацю в сфері охорони здоров’я була досягнута 6 квітня. Впевнений, що зусилля райдержадміністрації, голів громад та головних лікарів підуть на благо жителів району, це зміцнить медичну галузь та значно поліпшить обслуговування громадян, розширить перелік послуг, і надасть можливість створити потужний та сучасний центр медичної допомоги в нашому районі»,- зазначив на сесії районний чиновник.

Раніше повідомлялося, в Білгород-Дністровському міський голова Віталій Граждан вдарив на сполох через відсутність співпраці між мерією міста та тутешньою районною радою, бо в підсумку страждають колектив цього медзакладу і громадяни, які хочуть отримати в ньому медичні послуги.

На думку В. Граждана, ігнорування потреб цієї лікарні у сучасному медичному обладнанні, постійні затримки та несвоєчасна виплати заробітної плати, скорочення приймального відділення, нескінчена оптимізація відділень призвела до занепаду Білгород-Дністровської центральної районної лікарні.

Це може вас зацікавити:

 Міністр розповів про нове обладнання для лікарні на Одещині

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення