online

03.08.2023 17:25   Освіта

425

На Одещині замінили двері у школі, що служили закладу 127 років

Школа в селі Баранове є найстаршою в Іванівській громаді

У школі села Баранове Березівського району замінили двері, що служили закладу 127 років.

Про це повідомив Іванівський селищний голова Віктор Лобач.


«Понад століття чекала найстарша школа в нашій громаді на заміну дверей, які закривалися амбарними замками. Тепер все інакше, всі двері замінені на сучасні, а ще капітально відремонтували освітлення в одному з корпусів навчального закладу», - зазначив В. Лобач.

Варто зазначити, що торік у закладі дах у будівлі харчоблоку.  

Натомість у школі селища Іванівка місцева влада замінила аварійні склопакети у спортивній залі на сучасні металопластикові вікна.

«Спортивна зала стала світлішою та з кращою вентиляцією, що спонукатиме школярів до занять спортом. На вікнах встановлюють захисні сітки та спеціальні плівки», - доповнив розповідь керівник ОТГ.

В обох школах роботи виконані за кошти бюджету селищної ради.

Раніше повідомлялося, що в усіх трьох школах Затишанської громади Роздільнянського району школярі прийдуть 1 вересня у затишні класи. Навчальні заклади в селах Торосове і Перехрестове та в селищі Затишшя забезпечені укриттями від повітряних загроз, тут вже закінчують підготовку класних кімнат та коридорів до нового навчального року.

Раніше повідомлялося, що влада Одеської області надала комфортабельні шкільні автобуси «Еталон» для десяти територіальних громад регіону. Нові автобуси попрямували до шкіл Долинської, Окнянської, Суворовської, Авангардівської, Ананьївської, Кілійської, Ренійської, Вилківської, Петропавлівської, Балтської територіальних громад.

Третину вартості автобусів профінансували зі своїх бюджетів місцеві громади.

Вас може зацікавити:

На Одещині вчитель історії очолила «Золотий ключик»

Одеська ОДА: сьогодні потрібно готувати мулярів, слюсарів, токарів, зварників, електриків та багато інших робітничих професій

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення