online

07.06.2023 14:47   Життя громад

444

Голова ОТГ з Одещини: незалежно від будь-яких обставин кожного тижня люди мають бачити позитивні зміни

Роботи виконуються за кошти громади

Голова Іванівської громади Березівського району Віктор Лобач у соціальних мережах розповів про принцип роботи цієї селищної ради.

«Кожного тижня люди в Іванівській громаді повинні бачити своїми очима і відчувати на собі позитивні зміни, незалежно від будь-яких обставин. Поки що це нам вдається. На цьому тижні вже відремонтували дорогу і зупинку біля дитячого садка «Золотий ключик». Мабуть, сюрпризом став ремонт асфальтового покриття для жителів будинку №101 по вул. Центральній та біля зупинки. До речі, дві зупинки в цьому місці плануємо замінити, бо вони не відповідають естетичному виду центральної вулиці Іванівки. Роботи будуть продовжуватися, і виконуються вони за власні кошти громади», - мовиться у дописі очільника цієї ОТГ.


Принагідно В. Лобач відзначив якісно виконані роботи підрядною організацією ТОВ «Агрошляхбуд».

Раніше повідомлялося, що в с. Северинівка Іванівської громади відновили вуличне освітлення біля клубу, вимостили пішохідну доріжку, встановили нові лавки, відремонтували монумент загиблим воїнам у Другій світовій, біля школи відкрили стадіон та посадили багато дерев.

Трохи раніше в смт Іванівка оновленою постала Алея Трудової Слави. Ще одна урочистість тут відбулася з нагоди відкриття пам’ятника Матері та нового скверу.

Нагадаємо

До складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Шеметове, Северинівка, Слобідка.

Вам може бути зацікавим:

Міськрада на Одещині навколо сміттєзвалища посадить медоносну гледичію

В Одеській області ще на двох кілометрах доріг з’явиться асфальтобетон

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення