online

18.06.2023 13:04   Життя громад

318

Голова ОТГ з Одещини: заасфальтована 8 Березня не дає спокою багатьом жителям інших вулиць і сіл

Жителі Іванівської громади з Одещини хочуть більшого

Голова ОТГ з Одещини: заасфальтована 8 Березня не дає спокою багатьом жителям інших вулиць і сіл.

Цій проблемі заздрощів керівник Іванівської селищної ради Березівського району Віктор Лобач присвятив допис у своїй сторінці у фейсбуці.


Річ у тім, що днями у селі Бузинове вулиця 8 Березня вперше за своє існування побачила на дорозі асфальтове покриття. Про це сповістив у соціальних мережах керівник цього адміністративно-територіального утворення в Одеській області.

«Розумію, що майже у кожній громаді України є проблеми з ремонтом доріг. Багато інфраструктурних об’єктів, шкіл, лікарень, мостів зруйновано в Україні, і державі, мабуть, зараз не до доріг, точніше коштів на їх ремонт виділяється обмаль. Прочитавши коментарі до публікації про ремонт дороги в с. Бузинове, хотів ще раз роз’яснити, що 66 відсотків шляхів у громаді є дорогами державного та комунального значення, за обслуговування яких відповідає Кабінет Міністрів України та Одеська облдержадміністрація, і тільки 34 % - це комунальні дороги, що становить 68,4 км, за які відповідає громада», - мовиться у дописі В. Лобача.

В інформації очільника ОТГ також зазначається, що на території Іванівської громади в найгіршому стані саме державні дороги від Северинівки до Адамівки, і місцеві, наприклад, між селами Бузинове і Великий і Нижній Куяльники, між Баранове і Причепівка та багато інших.

«Багато хто з нас має дуже погану рису – заздрість: на тій вулиці зробили, а на моїй ні, хоча ми навіть теоретично не могли її робити, тому що то не наша робота. Невже вам краще б спалося, якби ніде нічого не робилося? Інколи дійсно складається враження, що краще тихо сидіти і нічого не робити взагалі, попередньо видалити з фейсбука свою сторінку. Можливо хтось буде менше нервувати та повчати. За те, що я відповідаю як голова громади, мені не соромно перед більшістю людей, і ми в подальшому кожного тижня щось будемо оновлювати. Наступник тиждень працюємо в Баранівському старостинському окрузі. Хотіли б зробити все і одразу, але так не буває», - доповнив розповідь очільник селищної ради.

Раніше повідомлялося про справи з благоустрою в смт Іванівка, в с. Северинівка.

Це може вас зацікавити:

В Одеській області ще на двох кілометрах доріг з’явиться асфальтобетон

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення