online

18.05.2023 07:53   Політика

822

Голова райради з Одещини назвав адміністрацію національного заповідника «зграєю шакалів та псевдоекологів»

Григорій Мельниченко написав багато звернень в столичні державні органи

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко назвав адміністрацію національного заповідника «зграєю шакалів та псевдоекологів». Він написав багато звернень в столичні державні органи з вимогою звільнити адміністрацію національного природного парку «Тузлівські лимани».

Публікуємо один з дописів Мельниченка у соціальних мережах на цю тему:


«Нацпарк «Тузлівськи лимани», а точніше ЗГРАЯ ШАКАЛІВ ТА ПСЕВДО-ЕКОЛОГІВ, які захопили територію "нацпарку" і майже 10 років використовують її лише для власного незаконного збагачення всупереч існуючому законодавству та інтересам мешканців: Тузлівської, Лиманської, Дивізійської територіальних громад Білгород-Дністровського району та прибережних населених пунктів (м. Вилково, с. Приморське Ізмаїльського району), ВИГАДАЛИ НОВУ БОЖЕВІЛЬНУ ЗЛОЧИННУ ТА КОРУПЦІЙНУ СХЕМУ...

Ці божевільні "винахідники" формально розробили "технічну документацію", ІМІТУЮЧИ "ЗАХИСТ ДОВКІЛЛЯ", та вирішили під час війни в Україні привласнити більше ніж 30 кілометрів прибережної смуги включно з акваторією острова Зміїний, намагаючись збільшити територію "нацпарку", яка більше 15 років не має проекту, зонування, меж та лігитивного керівництва з 30000 га до більше ніж 600000 га.

Нагадаю, що нацпарк "Тузловські Лимани" - це парк лише на папері, створений Указом Президента В.Ющенка ще у 2009 році, який передбачав в продовж 2009-2010 роках розробити проект нацпарку, який погодити з місцевими органами влади та підприємцями, визначити межі парку і діяти як научна установа лише в інтересах місцевих жителів, розвитку туризму та захисту довкілля.

Указ Президента "про створення нацпарку" не передбачав, а взагалі - забороняв будь які обмеження щодо господарської діяльності на землях, які увійшли до території парку, крім території яка повинна була визначитися як заповідна саме проектом "нацпарку".

Але, в зазначений Указом Президента України термін, проект нацпарку "Тузловські Лимани" взагалі не був розроблений і відповідним чином не погоджений, межі території "нацпарку" не встановлені...

На мою думку, Указ Президента України щодо створення нацпарку "Тузловські Лимани", юридично вже давно втратив чинність завдяки бездіяльності та зловживань псевдо-екологів: Русева та Вихристюк.

Фіктивне керівництво "нацпарку" навмисно не виконує Указ Президента "щодо створення нацпарку" і не розробляє проект "нацпарку". Відсутність проекту та меж "нацпарку", нажаль, дає можливість псевдо-екологів Вихристюк-Русеву на свій божевільний розсудок визначати будьяку територію в Білгород-Дністровському районі, як заповідну територію "нацпарку" і грубо порушувати права та інтереси місцевих жителів, підприємців та територіальних громад.

За останні роки варварського відношення до території яку, Вихристюк та Русев самовільно визначили як заповідну територію нацпарку "Тузловські Лимани" на площі понад 30.000 га, майже повністю знищена екосистема. Із-за зловживань Вихристюк, Русева пересохли озера, вирубаються ліса, не ведеться будь яка легальна  господарська діяльність, не сплачуються податки. Нацпарк "Тузловські Лимани" перетворили на розсадник браконьєрства...

Користуючись безкарністю та корупційними зв'язками, Вихристюк та Русев вирішили збільшити об'єми злочинних зловживать та корупційні "доходи" і намагаються сьогодні збільшити територію "нацпарку" з 30000 га до більше ніж 600000 га з метою продовження та збільшення браконьєрства та незаконного збагачення,  прикриваючись "захистом довкілля ".

Як Голова Білгород-Дністровської районної ради повністю підтримую підприємців та мешканців вищеперерахованих територіальних громад: Ізмаїльського та Білгород-Дністровського районів Одеської області щодо недопущення збільшення території Нацпарку "Тузловські Лимани" та вимагаю негайного звільнення з посади ТВО директора "нацпарку" Ірини Вихристюк та зачистити нацпарк "Тузловські Лимани" від браконьєрів, корупціонерів, шакалів та псевдо-екологів і встановити лад на існуючої території "нацпарку" щодо відповідності до законодавства  України та інтересів мешканців та місцевих підприємців», - мовиться в дописі голови райради.

Це може вас зацікавити:

Поліцейські знайшли черепаху і принесли її в японський сад на Одещині

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення