online

11.08.2023 17:55   Влада

293

Голова райради з Одещини показав у соціальних мережах риболовлю на елітному катері (фото)

Риболовля і полювання – хобі чиновника

Голова Білгород-Дністровської районної ради Одеської області Григорій Мельниченко продемонстрував у соціальних мережах риболовлю на елітному катері.

Щоправда, чиновник не уточнив, чи є водний транспортний засіб його власністю.


Проте 10 серпня обласна прокуратура повідомила, що в Мельниченка виникли проблеми з правоохоронними органами, які звинувачують його у заволодінні катером державної екологічної інспекції.

З’ясувалося, що з участю районного начальника зник швидкісний катер "TUNA" 865 Cabin з двома підвісними двигунами та автомобільним причепом, а вартість викраденого становить понад 2,6 млн грн.

Це майно було на зберіганні в яхт-клубі. Мельниченку інкримінують, що він ошукав людей, які зберігали матеріальні цінності Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу. Зокрема, катер здійснив вояж Дністровським лиманом, річками Дністер та Турунчук, і опинився у м. Біляївка.

Обласна прокуратура інформує, що затриманий голова райради з Одещини підозрюється у скоєнні крадіжки у великих розмірах. Посадовця триматимуть під вартою, його відсторонять від посади та арештують майно.

Раніше ІА «Пульс Одещини» розповідало, що керівник райради з Білгород-Дністровського свого часу хотів очолити курортну Кароліно-Бугазьку ОТГ.

Тоді Григорій Мельниченко заявляв таке:

«Затока, Кароліно-Бугаз – це курорт, яким ми повинні пишатися, але вони викликають в останні роки лише сором і розчарування. Тут немає правил і не працюють закони. Тіньові доходи, неофіційні зарплати, хабарі в тисячу разів перевищують офіційний бюджет територіальної громади. Необхідно присікти це беззаконня і навести тут порядок».

Вас може зацікавити:

В Одеській області в укриттях двері відчиняються автоматично за сигналом «повітряна тривога»

На Одещині вийшла з ладу станція локальної очистки води через людську недбалість

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення