online

03.04.2023 08:38   Аграрний сектор

516

Голова РДА з Одещини створює альтернативну асоціацію фермерів

Нарада аграріїв Подільського району

Чинна асоціація аграріїв Подільського району створена п’ять років тому

Голова Подільської райдержадміністрації Одеської області Михайло Лазаренко надіслав листи керівникам громад району, в якому сповістив про бажання створити районну асоціацію аграріїв та запропонував до 10 квітня надати по дві кандидатури керівників сільгосппідприємств, що увійдуть до керівного складу асоціації.

«Ефективний розвиток аграрного сектору економіки є запорукою продовольчої безпеки, сприяє підвищенню рівня життя мешканців сіл, селищ і міст нашого району», - мовиться у листі М. Лазаренка.


Такий стан речей обурив керівний склад вже діючої громадської організації сільгоспвиробників, з якою взаємовідносини в райдержадміністрації не склалися.

«Асоціація аграріїв Подільського району створена у 2018 році. Потім до її складу увійшли представники ліквідованих районів. Тобто громадська організація представляє інтереси аграріїв новоствореного Подільського району», - повідомила чинна асоціація господарів землі у своїх інформаційних ресурсах.

Також зазначається, що на минулих зборах районної спілки аграріїв особлива увага була приділена питанню бронювання робітників сільгосппідприємств та гуманітарній допомозі військовим.

«Ми надіслали запит голові Подільської РВА, в якому намагались з'ясувати мету збору інформації про благодійну допомогу ЗСУ. На жаль, нам не відповіли, як це може впливати на бронювання. Також ми не бачимо, які документи потрібно надавати для підтвердження благодійності. Чому в одному листі були вимоги по бронюванню та по звітності про допомогу ЗСУ? Ми всі, як можемо допомагаємо нашим військовим і розуміємо, що це наш обов'язок. Але ніхто не може змусити нас звітувати, а тим більш надавати документи», - йдеться в інформаційному дописі представників асоціації.

Довідка

До складу Подільського району входять Любашівська, Піщанська, Зеленогірська, Савранська, Долинська, Кодимська, Окнянська , Ананьївська, Куяльницька, Слобідська, Подільська, Балтська територіальні громади. Чисельність населення району – понад 226 тисяч мешканців, площа – 6974 квадратних кілометрів.

Це може вас зацікавити:

 Аграрії Савранської громади передали на фронт більше автотранспорту, ніж всі фермери Одещини разом

 Фермер з Одещини поскаржилася уряду України – райдержадміністрація відповіла

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення