online

30.08.2023 12:09   Закон

2580

Голову ОТГ з Одещини спіймали на хабарі

У Березівському районі

На Одещині голову ОТГ спіймали на корупції під час тендерів на капітальні та поточні ремонти місцевого бомбосховища.

Співробітники СБУ встановили, що голова однієї з територіальних громад Березівського району Одеської області здійснює неправомірний вплив на хід і результати тендерів.


У межах кримінального провадження задокументовано вимагання та отримання посадовцем неправомірної вигоди від представника комерційної структури за сприяння перемозі у відкритому конкурсі та укладанні договору на ремонт місцевого бомбосховища.

Сума хабара складала 100 тис. грн. - 10% від загальної суми виділеної на проведення ремонту. У разі відмови сплати «данину» посадовець погрожував унеможливити подальшу участь підрядника в тендерах та відмовляти йому в укладанні з ним прямих договорів за іншими ремонтними та будівельними роботами.

Крім того встановлено, що ремонтні роботи в зазначеному бомбосховищі фактично проведені наприкінці 2022 року.

Оперативники спецслужби задокументували отримання фігурантом першого «траншу» та затримали його «на гарячому», під час отримання ним другої частини неправомірної вигоди. 

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди).

Вас може зацікавити:

Активісти села на Одещині під час патріотичної вечірки зібрали для ЗСУ 112,6 тис грн

Голова Одеської ОДА запросив на зустріч керівників ОТГ: говорили про мобілізацію коштів для ЗСУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення