online

13.04.2023 20:49   Здоров'я

653

Хірург з Одещини розповів про успішну операцію з видалення каменів

Лікарня м. Роздільна

Хірург з Роздільної Вадим Гудима розповів про успішну операцію з видалення каменів

З цього приводу у дописі у фейсбуці лікар повідомив про наступне:

«Одним з найбільш грізних ускладнень жовчнокам’яної хвороби є наявність каменів в жовчновивідних шляхах - холедохолітіаз. Наша пацієнтка К., 57 років, звернулась в КНП "РОЗДІЛЬНЯНСЬКА БПЛ" саме з такою проблемою. Діагностовано жовчнокам’яну хворобу, холедохолітіаз, механічну жовтяницю – загальний білірубін 157 ммоль/л.


Виконано оперативне лікування - лапароскопічна холецистектомія, холедохолітотомія з інтраопераційною холедохоскопією, дренування холедоха за Кером. Пацієнтка виписана в задовільному стані на 4 добу після оперативного втручання, а через 3 тижні видалено дренаж з холедоха. 

Бережіть своє здоров‘я та вчасно звертайтесь за медичною допомогою. Раді будемо Вам допомогти!», - мовиться у дописі лікаря.

Варто зазначити, що департамент охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації часто організовує для студентів-медиків та інтернів практичні екскурсії до цієї лікарні.

«Інтерни Одеського національного медичного університету, студенти 4-5 курсів медичного факультету Міжнародного гуманітарного університету та студенти випускного курсу Подільського медичного фахового коледжу імені В.О. Жуковського мали чудову можливість ознайомитись на практиці з особливостями роботи відділень лікарні, її операційним блоком, новими методами лікування та медичним обладнанням. Також директор Роздільнянської лікарні  Дмитро Кущенко ознайомив присутніх із планом розбудови лікарні у майбутній перспективі», – зазначила директор Департаменту Наталія Одарій-Захар’єва.

Це може вас зацікавити:

На Одещині вирішили відмовитися від районної лікарні

Міністр розповів про нове обладнання для лікарні на Одещині

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення