597

Іванівка здолала Роздільну і стала віце-чемпіоном першості Одеської області

Віце-чемпіони першості Одещини з гандболу в 2024 році

Все вирішувалося в останньому турі чемпіонату

16 квітня 2024 року в Одесі відбувся заключний тур першості Одеської області з гандболу серед дорослих.

І якщо чемпіон цих змагань визначився завчасно, то в останньому турі статус віце-чемпіона  визначався у грі між командами м. Роздільна і селища Іванівка Березівського району.

Перемогу здобули спортсмени з Іванівки.

Тож чемпіонами першості стали майстри з Одеси, а призерами відповідно гандболісти з Іванівки і Роздільної.

«На запрошення тренера Сергія Латушкова відвідав заключну гру першості разом із великою делегацією з Іванівки, вболівали за нашу команду», - зазначив Іванівський селищний голова Віктор Лобач.

Варто зазначити, що юні вихованці секції гандболу Іванівської дитячо-юнацької спортивної школи нещодавно повернулися з Праги, де брали участь у великому гандбольному турнірі. Серед 90 команд своєї вікової групи увійшли у вісімку кращих.

Раніше повідомлялося, що дівчата Саратської громади Одеської області вибороли першість України у змаганні спортивного товариства «Колос». Повторити успіх дівчат нині можуть волейболісти Арцизької та Куяльницької ОТГ, які представлятимуть Одещини на змаганнях у Закарпатті.