online

18.07.2023 08:13   Освіта

335

Керівник освіти Одещини ранок 18 липня розпочав з подяки силам ППО Збройних сил України

Небо над Одещиною вночі було знову тривожним

Директор департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак ранок 18 липня розпочав з подяки силам ППО Збройних сил України.

На своїй сторінці у фейсбуці о 7:30 посадовець ОДА опублікував допис такого змісту:


«Дякуємо ЗСУ та неймовірним  силам ППО, що цієї ночі тримали небо над Одещиною! Ранок настав! Низький уклін вам!!! Бережи Боже! Після ночей обстрілів життя відчувається гостріше, знову відпадає весь дріб'язок. Розумієш, що не потрібно відкладати важливе на потім… Обійміть найдорожчих. Освіта Одещини, тримаймося разом!», - мовиться у публікації О. Лончака.

За повідомленням ЗМІ, близько першої ночі агресор спрямував свої повітряні загрози зі сторони Чорного моря на Миколаївську та Одеську області. Через кілька годин вибухи були чутні в Одесі і Миколаєві.

Варто зазначити, що днем раніше керівник освіти Одещини повідомив про додаткову сесії національного мультимедійного тесту, яка проходитиме в регіоні.

«Настав ваш час! Не переживайте, не панікуйте і зберігайте впевненість у власних силах! Вірте: ви зможете. Ви особливі. Ви найкращі! З Вами ваші знання, ваші вчителі і молитва ваших батьків! Нехай жодна тривога, а тим більше повітряна, не перерве виконання вашої роботи! Триматимемо за вас кулаки! Чистого неба і удачі!», - звернувся директор департаменту до випускників шкіл, які бажають здобувати вищу освіту.

Вас може зацікавити:

Керівники освіти Одещини і Одеси у міністерстві радилися про організацію процесу в новому навчальному році

Сільська ДЮСШ стала кращою на Одещині у змаганнях на призи олімпійських чемпіонів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення