online

23.06.2024 14:11   Війна

2288

Командувач обʼєднаних сил ЗСУ нагородив мера Одеси нагрудним знаком «За службу та звитягу»

Геннадій Труханов отримав відзнаку ЗСУ

З міського бюджету Одеси в 2024 році на потреби захисникам України надали близько мільярда гривень

22 червня в Одеську міськраду завітав Герой України, генерал лейтенант Юрій Содоль, який вручив міському голові Геннадію Труханову відзнаку.  

«Надвелика честь отримати високу нагороду від Командувача обʼєднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенанта, Героя України Юрія Содоля.


Нагрудний знак «За службу та звитягу» - це нагорода кожного одесита. Кожного волонтера, підприємця, депутата та усіх, хто підтримує наших військових. Цьогорiч з бюджету міста вже надали близько мільярда гривень на допомогу захисникам України.

Під час зустрічі з генерал-лейтенантом Юрієм Содолем, полковником Олегом Стратієвським та депутатським корпусом обговорили подальшу допомогу Збройним Силам України від Одеси. Ми завжди були і будемо поруч із нашими захисниками, адже тільки разом ми досягнемо Перемоги над росією!», - мовиться в дописі мера в соціальних мережах.

Раніше повідомлялося, що за багаторічну волонтерську діяльність та дієву підтримку Сил оборони Президент України нагородив відзнакою «За оборону України» жителя села Білка, депутата Березівської районної ради Григорія Макаренка.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Жителі Одещини передали захисникам України електронні тренажери ППО на 3 млн грн

Одещину на всеукраїнському рівні знову представлятиме ліцей №5

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення