online

30.05.2023 09:51   Здоров'я

281

Лікар-терапевт подарувала голові РДА з Одещини свою книгу поезій

Людмила Вовк з міста Подільськ авторитетний лікар та автор багатьох поетичних збірок

29 травня начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч із завідувачем терапевтичним відділенням центральної районної лікарні, лікарем - терапевтом Людмилою Вовк. Про це повідомила пресслужба РДА.

Говорили про справи в галузі охорони здоров’я району. Нещодавно з ініціативи райдержадміністрації місцеві депутати ухвалили рішення про приєднання районної лікарні до Подільської міської, щоб створити один, але хороший центр охорони здоров’я в Подільському районі.


Також мова йшла на цій зустрічі про літературу, бо Людмила Вовк - автор багатьох поетичних збірок.

«Її поезія - це безупинна робота думки в прагненні охопити світ, це болісне прагнення серця вмістити в себе любов і ненависть, цінність і нещадність. На Подільщині її вважають не тільки лікарем – професіоналом, а і генієм слова, жінкою з невичерпним джерелом мудрості», - мовиться в інформації райдержадміністрації.

Лікар подарувала керівнику району свою збірку віршів «Герць» з автографом.

«Ви даруєте читачам щирість своєї душі, філософське осмислення життя, красу українського слова. Для багатьох українців саме такі твори підказують, як прожити сьогоднішній день. Щиро дякую Вам за творчість» - звернувся до лікаря і поета М. Лазаренко.

Варто зазначити, що до Дня захисту дітей Подільська райдержадміністрація проводить з 29 травня по 2 червня онлайн-конкурс «Скарби родинної творчості», на який дітям пропонують надати вироби, що ними виготовлені власноруч, а також продемонструвати художню, літературну, пісенну та фольклорну творчість.

Вам може бути зацікавим:

Голова РДА з Одещини назвав дивом малу сільську школу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення