online

29.06.2023 16:15   Освіта

340

Міський голова з Одещини відправив на відпочинок в «українську Венецію» переможців обласного турніру серед шкіл

Команди ліцеїв № 5 м. Арциз, за ними вирушать учні з с. Надеждівка

Арцизький міський голова Сергій Парпуланський відправив на відпочинок в «українську Венецію»  переможців обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Про це 29 червня повідомила пресслужба Болградської райдержадміністрації.


«Минулого тижня дві команди Арцизької громади здобули перемогу у обласних змаганнях Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У середній віковій групі І місце посів рій "Незламні" Надеждівського ліцею Арцизької міської ради. У старшій групі перемогу та путівку на змагання до Львівської області, де відбудеться фінальний Всеукраїнський етап змагань здобув рій "Соколи" Арцизького ліцею №5», - ідеться в інформації РДА.

Щоб підтримати та заохотити школярів, міський голова Сергій Парпуланський подарував командам-переможцям поїздку до мальовничого містечка, розташованого в дельті Дунаю. Місто Вилкове – українська Венеція.

Поїздка стала для джурівців несподіваним і дуже приємним подарунком.

Першими на «нульовий кілометр» річки Дунай відправилися учасники рою «Соколи». Хлопці та дівчата мали можливість відпочити, набратись сил перед важливими змаганнями та весело провести своє дозвілля.

Незабутньої для джурівців рою "Соколи" стала водна екскурсія на катері на острів Єрмаків, захопливі розваги в басейні та дружні веселі посиденьки біля вогнища.

Отримавши море позитивних емоцій, всі щасливі та радісні повернулися додому. Джурівці рою «Соколи» у соціальній мережі Фейсбук опублікували світлини з відпочинку та подякували міському голові за чудовий подарунок.

В липні аналогічна поїздка запланована для джурівців рою «Незламні» Надеждівського ліцею.

Вас може зацікавити:

У селах кращої сільради Одещини мостять тротуари

На Одещині у «Дубай парку» зміцнюють берег і продовжать мостити з дошок набережну

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення