online

08.06.2024 11:56   Війна

1510

На десятому році війни біля Часового Яру загинув командир танку з Одеської області

Вадим Воржов з Одещини був справжній героєм

Вадим Воржов служив у 56 бригаді

На десятому році загарбницької агресії  росії проти України біля Часового Яру загинув командир танку з Одеської області 47-річний Вадим Воржов.

8 червня громадськість Іванівської селищної ради Одеської області провела в останню путь відважного воїна.


«Вадим Олексійович був справжнім патріотом, ще у 2014 році одним з перших пішов боронити нашу землю від ворога, декілька разів був поранений, але вистояв, був прикладом для молодих побратимів, вчив їх бути сміливими і мужніми. Він з честю виконав обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишався вірним присязі, українському народові, відстоював і захищав право співвітчизників на безпечне життя. Саме на таких героях Україна тримається. Вадим Олексійович був вірним другом, побратимом, завжди вірив у краще, виховував дітей, був люблячим чоловіком та турботливим сином. Вічний спокій герою в Царстві Небесному, пам’ять про нього залишиться живою серед нас!», - мовиться в дописі у соціальних мережах голови Іванівської громади Віктора Лобача.

Раніше «Пульс Одещини» повідомляв, що Визирська сільрада Одещини передала захисникам України електронні тренажери ППО на 3 млн грн. Це обладнання сприятиме швидкому  формуванню бойових навичок серед особового  складу мобільних та стаціонарних постів маловисотної протиповітряної оборони.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Через два роки після загибелі повертається «на щиті» Сергій Король у рідне село Тарасівку Одеської області

Волонтерська допомога вирушила в бригаду, в якій медиком служить Ганна Яворська з Одещини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення