online

06.08.2023 13:04   Життя громад

323

На Одещині депутати селищної ОТГ схвали стратегію розвитку до 2030 року

Також збільшили дохідну частину бюджету громади на 22 млн грн, з яких 6 млн спрямують на підтримку ЗСУ

Депутати Доброславської селищної громади Одеської області схвалили стратегію розвитку своєї ОТГ до 2030 року.

Про це повідомила селищний голова Людмила Прокопечко.


Лідер громади, зокрема, повідомила, що відбулася важлива сесія селищної ради.

«Депутати прийняли головний документ, який визначає напрямок розвитку громади, - Стратегію розвитку громади до 2030 року. Заслухали і схвалили звіт голови громади про роботу селищної ради за перше півріччя. Внесли зміни до бюджету, збільшивши дохідну частину на 22 млн. грн., з яких 6 млн грн буде спрямовано на підтримку ЗСУ, інші кошти підуть на облаштування укриттів в закладах освіти, ремонт доріг, підготовку до зими тощо», - мовиться в інформації Л. Прокопечко.

Також керівник цієї ОТГ сповістила громадськість,  що Директор  ДП "Національні інфраструктурні проєкти" Міністерства економіки України Віктор Хлонь презентував проєкт очищення центральної водойми селища Доброслав, і роботи розпочнуть найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що у селищі Доброслав на об'єкті "Дубай парк" здійснюють берегоукріплення і облаштовують другу частину набережної з дошок.

Скоро і цей об’єкт доповнить велике число тематичних локацій містечка, серед яких Алея Слави, Мистецька алея, парки «Японський сад», болгарської культури «Тракія», «Закоханих сердець», «Дубай-парк», «Щедрик», «Перлина Доброслава», Української пісні, сквери «Бабусин садочок»,

Нагадаємо

Доброславську громаду складають населені пункти Доброслав, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки, Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве.

Вас може зацікавити:

Голова ОТГ з Одещини відповіла на звинувачення про «відмивання і крадійство»

Чотири села делегує Одеський район на обласний конкурс

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення