online

24.05.2023 13:02   Війна

327

На Одещині громада передала своїм жителям для фронту авто FORD RANGER 4*4

Валерій Чекалін та Роман Медвідь захищають Україну у складі мотопіхотної бригади

Іванівська селищна громада, що на Одещині, передала своїм жителям, які захищають Україну на Сході України, авто FORD RANGER 4*4.

Про це повідомив селищний голова Віктор Лобач.


«Наші земляки, які перебувають у найгарячіших ділянці війни на Донбасі, звернулися з проханням посприяти у придбанні транспорту для виконання бойових завдань. 24 травня жителі громади разом з народним депутатом Степаном Чернявським та благодійним фондом «Пульс Іванівщини» передали автомобіль Валерію Чекаліну та Роману Медвідю для потреб їх підрозділу з мотопіхотної бригади. Хай ця невелика підтримка допоможе нашим захисникам у боротьбі з ворогом та врятує не одне життя на фронті», - мовиться у дописі В. Лобача в соціальних мережах.

Також селищна рада заправила автомобіль пальним та завантажили його спальними мішками, консервами, миючими засобами.

Днем раніше громада відправила посилку на передову з тактичним шоломом та спорядженням для захисника Олега Чернявського.

Одеські новини раніше повідомляли, що з Подільського району на передову відправили двадцять автомобілів, радіостанції, рації, запчастини.

З цього приводу на центральній площі райцентру було багато поважних гостей – представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України, «Всеукраїнської аграрної ради». Протягом дня в різних куточках міста Подільськ грав оркестр бригади Національної Гвардії України імені Михайла Грушевського.

Вам може бути зацікавим:

Голова ОТГ з Одещини висловила вдячність жителям селищної ради за допомогу захисникам

Аграрій Володимир Довбня з Одещини отримав замовлення на виготовлення авто-багі для ЗСУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення