online

16.09.2023 09:00   Культура

371

На Одещині жителі сільради прибрали довкілля біля ставків і вийшли попрацювати на узбережжі Куяльницького лиману

З нагоди Міжнародного дня чистих берегів, що відзначається 16 вересня

Жителі Красносільської сільради Одеської області 15 вересня прибрали довкілля біля ставків і сьогодні, 16 вересня, вийшли попрацювати на узбережжі Куяльницького лиману.

Про це повідомила голова громади Марина Архірій.


«Напередодні учні і вчителі Корсунської гімназії разом з фахівцями управління освіти прибирали узбіччя ставків у с. Корсунцях. Також місцевий староста з працівником з благоустрою та підприємцями і небайдужими жителями пиляли гілля дерев, що закривають огляд дороги на поворотах, покосили траву та зібрали сміття на узбіччі дороги, що проходить Корсунцями. А працівники Красносільського дитячого садка «Калинка» наводили лад на прилеглій території та зупинках, персонал Красносільського ЦПМСД облаштовував свої прилеглі ділянки», - розповіла М. Архірій.

Вранці, 16 вересня активісти цієї ОТГ пішли навести лад на східному березі Хаджибейського лиману, вздовж якого розташована громада.

Нагадаємо

До складу Красносільської громади входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, в яких разом мешкає близько 12 тис осіб.

Вас може зацікавити:

Командири 28 бригади подарували голові ОТГ з Одещини рицарський щит і мечі

Громада Одеської області виграла конкурс і отримала грант для створення центру спільнотворення

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення