online

19.07.2023 09:35   Життя громад

257

На Одещині міськрада винесла на обговорення схему санітарного очищення

Біляївська міськрада з цього приводу оприлюднила заяву

Біляївська міськрада Одеської області винесла на обговорення схему санітарного очищення громади.

Повідомлення про це  орган місцевого самоврядування в м. Біляївка опублікував на своїх інформаційних ресурсах.


Зазначається, що міськрада розпочала виготовлення документації про санітарне очищення території Біляївської ОТГ, зокрема, оприлюднила заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування.

Громадське обговорення схеми триватиме 15 днів.

Раніше повідомлялося, що в облдержадміністрації відбулося виїзне засідання парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, в якому взяло участь керівництво області і Одеси.

З огляду на те, що ворог продовжує тероризувати цивільну та енергетичну інфраструктури, для регіону пріоритетною є ґрунтовна підготовка до наступного опалювального сезону.

Зазначалося, що  в області вже виконали понад третину запланованих робіт у житлово-комунальному господарстві та соціальній сфері.

Насамперед влада працює над забезпеченням автономності роботи важливих об’єктів, з яких 90 відсотків  вже оснащені дизель -генераторами, які в разі необхідності забезпечать роботу котелень і водонасосних станцій. А у закладах охорони здоров’я встановлюють сонячні панелі.

«У поточному році в області введені нові потужності відновлювальної енергетики обсягом 60 Мвт. Це додасть стабільності енергосистемі регіону. Органи місцевої влади котельні переводять на альтернативне паливо і зменшують їх залежність від газу. Нині від газу вже відмовилися 15% котелень регіону. Крім того, на об’єктах тепло- та водопостачання за допомогою програми розвитку ООН на Одещині споруджують чотири електростанції, їх загальна потужність становитиме 29,7 Мвт», - мовиться в інформації облдержадміністрації.

Вас може зацікавити:

В Одеській області ОТГ звітує про ремонт соціально важливої дороги С162514

Сільський «Пункт здоров’я» в Одеській області отримав холодну і гарячу воду

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення