online

02.07.2023 07:39   Освіта

401

На Одещині ОТГ пишається своїми 13 медалістами серед випускників шкіл

Школи Балтської громади мають 13 «золотих» і двох «срібних» медалістів

За повідомленням міського голови Сергія Мазура, у червні в населених пунктах ОТГ підбили підсумки навчального року випустили у самостійне життя учнів 9 та 11 класів.

«Трохи статистики: 318 дев’ятикласників отримали свідоцтва про базову середню освіту, з них 14 – з відзнакою. 122 випускника шкіл отримали свідоцтва про повну середню освіту, серед них 13 «золотих» медалістів. На заходах у школах побажали юнакам щасливої життєвої дороги та вдалого професійного вибору. Ми пишаємося своїм юнацтвом», - зазначив С. Мазур.


Також проаналізували результати освітньої діяльності шкіл в Арцизькій міськраді. Тут мають 14 золотих медалістів і стільки ж 9-класників отримали свідоцтва про освіту з відзнакою. 

Раніше повідомлялося, що Одеська ОДА повідомила про 200-бальні досягнення випускників шкіл області за підсумками національного мультимедійного тесту.

З цього приводу директор департаменту освіти облдержадміністрації Олександр Лончак сповістив, що випускники міста Ізмаїл та Ізмаїльського району досягли 16 найвищих показників. Також він відзначив Одеський та Подільський район, у яких відповідно 9 і 8 юнаків мають по 200 балів, з міста Білгород-Дністровський таке досягнення підкорили шестеро учнів. Натомість серед одеситів результатом у 200 балів можуть похвалитися 90 юнаків.

«Двісті балів з двох предметів НМТ отримали 13 учасників тестування з Одещини. У розрізі предметів на першому місці математика, на другому – англійська, на третьому – українська мови. Всі медалісти за результатами НМТ підтвердили свої золоті медалі», - зазначив О. Лончак.

Вас може зацікавити:

Міський голова з Одещини відправив на відпочинок в «українську Венецію» переможців обласного турніру серед шкіл

Голова Одеської ОДА провів нараду щодо підготовки шкіл до нового навчального року

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення