online

20.08.2023 09:24   Життя громад

338

На Одещині ОТГ ремонтує важливий соціальний об’єкт

У селі Перехрестове в одній будівлі функціонує амбулаторія та облаштований прихисток для біженців війни

Затишанська селищна рада Роздільнянського району у селі Перехрестове ремонтує важливий соціальний об’єкт, в якому функціонує амбулаторія та облаштований прихисток для біженців війни.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування селища Затишшя.


Зазначається, що вже тиждень будівельники здійснюють заміну даху на цій будівлі, підрядна організація виконала половину запланованого обсягу робіт. Повністю зняли старий дірявий шифер та замінили трухляві дошки. Крім того, дерев’яні конструкції майстри покрівлі обробили антисептиком і протипожежною рідиною.

Нині дах з лицьової частини соціального об’єкту вже вкритий новим металопрофілем, а вся будівля обладнана блискавкозахистом.

Також споруду обладнають водовідведенням.

Варто зазначити, що раніше селищна рада зробила капітальний внутрішній ремонт будівлі. В одній частині працюють медики, а інша передбачена для поселення внутрішньо переміщених осіб.

«Після заміни покрівлі та ремонту фасаду споруда буде комфортною для роботи медиків і проживання людей, що потребуватимуть даху над головою», - зазначив Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький.

Раніше повідомлялося, що у Затишанській громаді всі три школи забезпеченні укриттями від повітряних загроз.

«Всі наші школи працювали в минулому навчальному році у штатному режимі і, незважаючи на повітряні тривоги, діти мали можливість здобувати знання в безпечних умовах», - мовиться в інформації селищної ради.

Вас може зацікавити:

На Одещині замінили двері у школі, що служили закладу 127 років

Подали апеляцію і виграли: школярі з Одещини повторили минулорічний успіх і знову стали кращими в Україні

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення