online

28.06.2023 10:20   Політика

347

Надбання предків: Туреччина зацікавлена в реставрації Аккерманської фортеці

В Одеській облраді заявили, що це спільна мета двох країн

За повідомленням пресслужби Одеської обласної ради, керівник місцевого самоврядування Одещини Григорій Діденко та Генеральний консул Туреччини в Одесі Бірей Їлмазсой на робочій зустрічі говорили про стан виконання проєкту «Першочергові протиаварійні реставраційні заходи на спорудах Аккерманської фортеці у місті Білгород-Дністровський».

Йшлося, зокрема, про тендер на виконання робіт за цим проєктом. Зазначалося, фірма-підрядник, яка стала переможцем, не надала вчасно необхідні документи, тому тендерна процедура скасована.


Перш ніж оголосять новий тендер, на цій зустрічі домовилися про спільну роботу фахівців з Туреччини та представників обласної ради безпосередньо на об’єкті Аккерманської фортеці, щоб предметно знати, що саме треба реставрувати.

«Голова обласної ради також запропонував турецьким компаніям, які зареєстровані в Україні, взяти участь у конкурсі. Планується, що завдяки реставраційним заходам фортеця стане ще більш популярним туристичним об'єктом, що приверне увагу як місцевих, так і іноземних відвідувачів», - ідеться в інформації облради.

Нагадаємо

Білгород-Дністроовська фортеця є історико-архітектурною пам'яткою та найбільшою фортецею України. Була збудована Османською імперією у XV столітті.

Вас може зацікавити:

Дороги для п’яти сіл ремонтує громада на півночі Одещини

На Одещині місцева влада змусила дорожників усунути недоліки ремонту Малорошівського спуску

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення