online

06.07.2023 15:23   Спорт

810

Одещина прийме збірну України з футболу

Матч відбудеться в Подільському районі

Одещина прийме збірну України з футболу серед ветеранів, повідомила Подільська райдержадміністрація на своїх інформаційних ресурсах.

З цього приводу 6 липня 2023 року голова Подільської районної державної адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу нараду, присвячену організації благодійного футбольного матчу на підтримку ЗСУ між збірною України серед ветеранів та командою Подільського району.


«Основна мета спортивної події – організація яскравого свята для вболівальників Подільського району та збір коштів на потреби ЗСУ»,- мовиться у повідомленні РДА .

Щодо проведення матчу відбулося спілкування голови райдержадміністрації з керівником Балтської міської територіальної громади Сергієм Мазуром.  

Говорили про деталі цієї спортивної події.

Раніше повідомлялося, що у відкритті футбольного сезону в Арцизі взяли участь п’ять громад Одещини. Перемогу тут здобула команда «Тірас» з м. Білгород-Дністровський. Кубок відкриття сезону дав старт чемпіонату Арцизької громади.

Натомість за повідомленням облдержадміністрації, 12 спортсменів регіону представляли Україну на цьогорічних Європейських іграх. Чотири з них піднялися на медальний п'єдестал. Зокрема, золото у змаганнях з карате здобула Анжеліка Терлюга, Ігор Любченко став найкращим у змаганнях з таїландського боксу Муей Тай, срібну медаль з карате виборола Аніта Серьогіна, а в потрійному стрибку бронзова медаль в активі Владислава Шепелєва.

Вас може зацікавити:

На Одещині ОТГ пишається своїми 13 медалістами серед випускників шкіл

Одеська ОДА повідомила про 200-бальні досягнення випускників шкіл Одещини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення