online

21.07.2023 08:56   Війна

531

Одеська ОДА: ворог пошкодив заклади освіти і вчительський ХАБ

Внаслідок ворожих ракетних атак Одесі завдані значні руйнування

За повідомленням директора департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації Олександра Лончака, внаслідок нічних ракетних атак в Одесі зазнали пошкоджень будівлі освітянської галузі.

«Внаслідок чергової нічної атаки рашистів постраждали заклади освіти міста і наш вчительський ХАБ - єдиний і унікальний в Україні. З самісінького ранку з головою Одеської ОВА на пошкоджених об'єктах. Болить душа за справу, якою живеш», - зазначив у соціальних мережах О. Лончак.


Посадовець відзначив зусилля згуртованого колективу КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради". Бо на пошкоджені будівлі від атаки ворога 20 липня по обіді звалилася потужна зливи.

«Колеги встигли зробити все, що у їх силах. Люди не опускають рук, і це головне», - продовжив розповідь керівник вчителів Одещини.

Раніше повідомлялося, що Одеський міський голова розповсюдив заяву про злочини агресора стосовно світової історичної спадщини, що віднедавна охороняється ЮНЕСКО.

 Мер Одеси Геннадій Труханов, зокрема, зазначив, що крім терору мирного населення, ворог здійснив злочин щодо історичного центру Одеси.

«Внаслідок ударів рашистів по нашому місту пошкоджені музеї, багато памʼяток архітектури, які знаходяться в охоронній зоні», - мовиться в інформації міського голови.

Вас може зацікавити:

Голова Одеської ОДА: пошкодження пам’ятки архітектури – це відображення людської жадібності та халатності

На Одещині ОТГ реставрувала будинок німецького пана Реміха

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення