online

29.06.2023 07:25   Життя громад

353

Працівниця з благоустрою Одещини нагороджена спільною грамотою РДА і райради

Валентина Ворона працює у ВУЖКГ м. Березівка

Працівниця з благоустрою Валентина Ворона нагороджена спільною грамотою РДА і райради Березівського району Одеської області.

Про це повідомила міська рада Березівки.


Зазначається, що 28 червня міський голова Валерій Григораш  разом з начальником ВУЖКГ м. Березівка Костянтином Янєвим відзначили Почесними грамотами працівників благоустрію Тетяну Дзуняк та Валентину Бурлаку за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у забезпеченні благоустрою територіальної громади та з нагоди відзначення Дня Конституції України.

Натомість керівник ОТГ вручив працівниці з благоустрою Валентині Вороні спільну грамоту від голови райдержадміністрації Віталія Лабуша та голови райради Віталія Мосійчука.

З нагоди свята відбулися заходи й в інших містах і селах Одеської області.

За повідомленням голови Красносільської громади Марини Архірій, сільрада подяками удостоїла тих, хто своїм особистим внеском на своєму місці наближає довгоочікувану перемогу.

Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров нагородив грамотами та подарунками працівників різних сфер за активну громадянську  позицію та професіоналізм, подякував за самовіддану працю на благо України, побажав громаді добробуту, злагоди, щастя, перемоги та миру.

В Одесі міський голова Геннадій Труханов на зібранні вручив муніципальні нагороди та подякував захисникам, які виборюють незалежність та суверенітет України, волонтерам, міжнародним партнерам, які своєю позицією та працею наближають Перемогу.

Вас може зацікавити:

У селах кращої сільради Одещини мостять тротуари

На Одещині у «Дубай парку» зміцнюють берег і продовжать мостити з дошок набережну

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення