online

30.06.2023 08:51   Життя громад

260

Села Одещини готуються до обласного конкурсу

Інформує Доброславський селищний голова

«Це Доброслав, друзі, зараз у нас дуже насичені дні. Готуємося до дня селища, а села Трояндове і Кремидівка – до обласного конкурсу на кращий благоустрій. Всі разом готуємо чергову допомогу для ЗСУ», - зазначила голова громади Людмила Прокопечко.

Лідер ОТГ проаналізувала хід робіт по об'єктах.


У Доброславі на нових парканах встановлюють металеві частини і освітлення. На об'єкті "Зелений театр" продовжуються роботи з ремонту сцени і паркану. На об'єкті "Дубай парк" швидкими темпами здійснюють берегоукріплення і облаштування набережної.

У Трояндовому завершуються роботи з капітального ремонту адмінприміщення і облаштування місць розміщення внутрішньо-переміщених осіб. Вже майже закінчені роботи по фасаду, встановлено ліфт, продовжуються оздоблювальні роботи внутрішніх приміщень. Проводиться підготовча робота до облаштування великого спортивно- ігрового комплексу на території дитячого садка та встановлення пам'ятного знаку загиблим захисникам України.

В Кремидівці майже все готове до відкриття амбулаторії, у розпалі благоустрій та облаштування нового дитячого майданчика. Проводяться підготовчі роботи до встановлення пам'ятного знаку загиблим захисникам України.

«По всіх останніх населених пунктах і об'єктах проводяться роботи відповідно до графіків», - підсумувала Л. Прокопечко.

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ входять селище Доброслав та села Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки, Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве.

Вас може зацікавити:

Працівниця з благоустрою Одещини нагороджена спільною грамотою РДА і райради

У селах кращої сільради Одещини мостять тротуари

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення