online

14.05.2024 18:31   Життя громад

627

У Поминальну Неділю на схилах Куяльницького лиману провели розважальний захід із гучною музикою і танцями

гуляння на схилах Куяльницького лиману

Голова Красносільської громади з цього приводу висловила обурення

У Поминальну Неділю на схилах Куяльницького лиману провели розважальний захід із гучною музикою і танцями.

З приводу цього неподобства голова Красносільської громади висловила обурення на своїй сторінці у фейсбуці.


«12 травня всупереч всім моральним та етичним нормам, без відома органів місцевого самоврядування на березі Куяльницького лиману в с.Корсунці, невідомими особами був проведений розважальний захід із гучною музикою  та танцями. Дуже прикро, що не заважаючи на Поминальну Неділю – день коли люди згадують душі померлих, та на те що в нашій країні досі тривають військові дії, молодь дозволяє собі подібну поведінку, яка є абсолютно недоречною, та  неприйнятною.

Окреме обурює той факт, що все це "дійство" відбувалось на території національного природного парку "Куяльницький", який є об'єктом особливого природоохоронного начення. Оскільки акустичний вплив (шумове забруднення), може завдавати шкідливого впливу не тільки здоров'ю людей, а і тваринам і птахам, які мешкають на території парку.

Після звернення на єдиний екстрений номер 112 на місце подій був здійснений виїзд поліції, якою були здійсненні заходи в межах їх повноважень.

Сьогодні вранці працівники Красносільської сільської ради також виїжджали на місце проведення цього заходу для оцінки можливих збитків заподіяних довкіллю.

Під час обстеження території встановлено засмічення узбережжя лиману. В основному сміття зібране та складено в пакети, але є й пляшки та паперові серветки, що розкидані по узбережжю. Зелені насадження не постраждали.

Згідно з положенням про Національний парк "Куяльницький, парк віднесено до сфери управління  Мінприроди, яке визначає адміністрацію парку, яка має створити на території відповідні зони, структурні підрозділи, визначає режим території парку та утворює службу охорони. Органи місцевого самоврядування можуть лише сприяти, допомагати та виділяти кошти на потреби парку.

Ми розуміємо важливість національного парку "Куяльницький" для нашого регіону і поки не визначено адміністрацію парка, беремо на себе відповідальність за його стан.

Для запобігання виникненню подібних ситуацій в майбутньому,  Красносільською сільською радою під особистим контролем голови сільської ради,  найближчим часом буде прибране утворене сміття та перекриті можливі під'їзди  до даної території», - йдеться в інформації М. Архірій.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Європейський інвестиційний банк фінансує будівництво центру безпеки в ОТГ на Одещині

Східні схили Куяльницького лиману на Одещині взяли під свою опіку місцеві активісти 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення