online

29.06.2023 12:41   Життя громад

224

У селах Одещини з нагоди державного свята відбулися вечори відпочинку

У населених пунктах Визирка і Любопіль Визирської сільради

У Визирській ОТГ Одеської області 28 червня відзначали  День Конституції України та День своєї громади. Про це повідомила сільрада в соціальних мережах.

Зазначається, що першою заходи розпочала Визирка.


«Тут на площі марш-парадом пройшовся Зразковий духовий оркестр "Визирські сурми". Марш-парад, до речі, походив в рамках обласного фестивалю духових оркестрів "Срібні сурми". Захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими під час війни та Захисниками з Визирської громади. Після цього оркестр дарував всім присутнім мелодії духової музики. Також всіх глядачів радували виступи Зразкового танцювального колективу "Орхідея" Визирського будинку культури та Зразкового танцювального колективу "Калейдоскоп" Першотравневого будинку культури. А по закінченню вечору відпочинку у Визирці малечу розважали аніматори та Пес Патрон», - ідеться в інформації сільради.

Також сільрада сповістила, що попри дощ, юні таланти продемонстрували свою вокальну та хореографічну майстерність, чим дуже порадували глядачів у с.Любопіль. До найменших мешканців села зі свою програмою також завітав Пес Патрон з друзями.

Нагадаємо

До складу Визирської ОТГ входять села Визирка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка.

Вас може зацікавити:

У селах кращої сільради Одещини мостять тротуари

На Одещині у «Дубай парку» зміцнюють берег і продовжать мостити з дошок набережну

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення