online

15.05.2023 18:12   Життя громад

759

В Одеській області міськрада повідомила про роботи біля будинку культури

Асфальтують дорогу біля міського клубу і парку

В Одеській області Біляївська міськрада повідомила про роботи біля будинку культури.

Розпочато та тривають роботи по відновленню асфальтного покриття по вулиці Гагаріна біля парку та площі перед міським осередком культури.


«Застосовуємо метод ямкового ремонту. Емульсія, якою заповнюють розриви, вирівнює дорожнє полотно. Такий спосіб тимчасовий, але ефективний – до того часу, як відбудеться капітальний чи поточний ремонт, дорогою можна буде безпечно рухатись. Ремонт виконує одна машина, бригада – водій та оператор. Без залучення іншої техніки, катків. На дорозі пошкоджені ділянки не вирізають. Ремонт виконується швидко й оперативно. Технологія струменево-ін'єкційного методу ямкового ремонту не вимагає попередньої обробки пошкоджених ділянок. Високонапірне механізоване обладнання очищає вибоїну, подає та ущільнює щебенево-бітумну суміш", - мовиться в інформації міськради.

Такий метод ремонту наразі обрано як найдоцільніший, адже покриття може триматися декілька років і значно допомагає місту, адже робити капітальний ремонт сьогодні не є можливим.

Варто зазначити, що у м. Біляївка планують реконструювати площі, варто лиш дочекатися Перемоги.

Раніше повідомлялося, що орган місцевого самоврядування на своїх інформаційний ресурсах закликала колективи підприємств, установ, організацій, громадян, що мають будинки на правах приватної власності утримувати свої прилеглі території у належному санітарному стані та своєчасно проводити покіс трави.

Це може вас зацікавити:

На Одещині міськрада підготувала пляж до сезону відпочинку

Дороги на Одещині ремонтують повітряно-струменевим методом

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення