online

14.12.2023 07:51   Освіта

933

В Одеській області залишки освітньої субвенції склали 258,8 млн грн

Працівники освіти Одеської області на акції протесту

Обласна профспілка закликала освітян вимагати від засновників і роботодавців виплат винагороди за сумлінну працю

В Одеській області залишки освітньої субвенції склали 258,8 млн грн. Про це повідомила в соцмережах голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Любов Корнійчук.

«3нову повторюється ситуація  2021 року із залишками освітньої субвенції! Чому   2021 року? Та тому , що в 2022  році майже всі залишки були використані під  "страхом ", що заберуть у держбюджет, і їх таки забрали! В цьому році залишки можуть перейти на 2024 рік , але це не означає , що потрібно економити на вчителях , щоб закрити якісь інші потреби громади!


Шановні керівники громад! Поважайте вчителів, забезпечте в повному обсязі  оплату їхньої  праці!  Ви не маєте  морального права відбирати ті кошти, які дають освітянам наші закордонні партнери, адже це кошти навіть не з держбюджету України!

Не може бути так, щоб винагороду виплатили 20% , чи престижність платили  5% , а залишок у   2 млн гривень використали  на щось інше. Візьміть до уваги, що  за даними Держстату  середня заробітна плата в освіті є майже найнижчою - 13 027 грн, нижче лише у сфері творчості, мистецтва та розваг —  11 108 грн. Не зменшуйте її ще безпідставно!

Звертаюсь до колег-освітян. Вимагайте від своїх засновників та роботодавців, місцевих депутатів  виплати винагороди за сумлінну працю в розмірі посадового окладу, як це передбачено Галузевою та обласною угодами, премій за підсумками року. До кінця календарного року ще є час!», - мовиться у дописі Л. Корнійчук.

Нижче публікуємо показники залишків освітньої субвенції в розрізі громад області.

Раніше повідомлялося, що обласний департамент визначив пріоритети освіти Одещини.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

Департамент освіти Одещини опублікував результати розслідування школярського булінгу

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення