online

06.07.2023 14:46   Спорт

283

В одеському санаторії «Лермонтовський» відкрилася бійцівська зала клубу «Фенікс»

Відремонтували стару будівлю

У санаторії «Лермонтовський», що в Одесі, відкрилася бійцівська зала клубу «Фенікс».

Про це повідомив депутат Одеської облради Андрій Бабенко.


«Відбулося відкриття оновленого бійцівського клубу «Фенікс» на території санаторію «Лермонтовський», - зазначив депутат.

Завдяки команді однодумців вдалося відремонтувати стару будівлю та зробити в ній сучасну спортивну залу. Тут зможуть тренуватися всі бажаючі, а представники пільгових категорій безкоштовно.

Також в залі будуть тренуватися бійці охоронних агентств.

Раніше повідомлялося, що у місті Арциз у відкритті футбольного сезону взяли участь п’ять громад Одещини, а перемогу тут здобула команда «Тірас» з м. Білгород-Дністровський.

З цього приводу Арцизький міський Сергій Парпуланський зазначив, що кубок відкриття сезону дав старт чемпіонату цієї громади.

У свою чергу облдержадміністрація на своїх інформаційних ресурсах сповістила, що 12 спортсменів області були в складі Україну на цьогорічних Європейських іграх. Чотири з них були на медальному п'єдесталі. Так, золото у змаганнях з карате здобула Анжеліка Терлюга, найкращим у змаганнях з таїландського боксу Муей Тай став Ігор Любченко, срібна медаль з карате дісталася Аніта Серьогіна , а бронзова медаль в потрійному стрибку в активі 21-річного Владислава Шепелєва.

Вас може зацікавити:

Одеська ОДА повідомила про 200-бальні досягнення випускників шкіл Одещини  

Одеська облрада нагородила парламентарів з Румунії почесними відзнаками

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення