online

25.04.2023 10:59   Освіта

789

Вчитель з Одещини вже входить до 12-ти найкращих в Україні і продовжує змагання за ще вище місце в рейтингу освітян

Вчитель з Балти

Вчитель має змогу поліпшити показник у змаганні педагогів

Вчитель Балтського ліцею №3 вже входить до 12-ти найкращих в Україні і продовжує змагання за ще вище місце в рейтингу освітян.

Про це в соціальних мережах повідомив колектив навчального закладу.


«З радістю сповіщаємо неймовірну новину! Наша Крестина Станіславівна Соломаха за результатами відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2023" впевнено увійшла в дванадцятку найкращих вчителів України і з чудовим результатом проходить до фіналу. Ми щиро її вітаємо і не перестаємо вболівати і надалі. Скоро на неї чекають заключні конкурсні випробування, то ж побажаємо колезі легкого і яскравого фіналу», - мовиться у повідомленні педагогів з Балти.

Варто зазначити, що днями обласна комісія з атестації департаменту освіти і науки провела завершальне засідання, на якому розглянули 54 справи на присвоєння чи відповідність раніше присвоєним педагогічним званням педпрацівникам закладів освіти приватної форми власності та 4 справи методистів комунального обласної академії неперервної освіти.

На атестаційній комісії говорили про обов’язкове проходження вчителями курсів підвищення кваліфікації, що є обов’язковою умовою для чергової атестації. У приватних школах та садочках з цим є певні проблеми, і на цьому загострили увагу керівників закладів освіти приватної форми власності.

«Незважаючи на воєнний стан, атестація педагогічних працівників на Одещині відбулася у визначені терміни, згідно затверджених планів та графіків», - зазначили в департаменті освіти.

Це може вас зацікавити:

 Двоє учнів з Одеси перемогли в олімпіаді з історії

 Центр дитячої творчості на Одещині отримав нові вікна і двері

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення