online

03.07.2023 11:07   Освіта

182

Заклади освіти Одещини отримали 21 генератор потужністю 7 кВт та 10 дизельних генераторів потужністю 50 кВт

Інформує департамент освіти

Заклади освіти Одещини отримали 21 генератор потужністю 7 кВт та 10 дизельних генераторів потужністю 50 кВт, повідомив директор департаменту освіти Одеської ОДА Олександр Лончак.

Посадовець зазначив, що в регіоні активно готуються до нового навчального року та безперебійної роботи закладів в осінньо-зимовий період.


«Завдяки партнерській співпраці та участі в програмі ЄС "EU4Skills: Кращі навички для сучасної України" та European Commission заклади професійної (професійно-технінчої) освіти Одещини отримали  21 генератор потужністю 7 кВт та 10 дизельних генераторів потужністю 50 кВт. Чому не на школи,- передбачаючи такі коментарі, даю відповідь. Тому що ця європейська програма спрямована на підтримку профтехосвіти. Але ми хвилюємося і за інших. І засновникам закладів бажаю хвилюватися в тому ж напрямку. Літо пробіжить, мов одна мить. Сценарії розгортання подій передбачити важко, але і цього року ніхто не обіцятиме нам легкої зими. Питання номер один – безпека. Питання номер два – якість і забезпеченість освітнього процесу, в тому числі пріоритет – очне навчання», - розповів О. Лончак.

Раніше повідомлялося, що днями відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки у форматі онлайн. Говорили про безпеку при підготовці до нового навчального року. На колегії зауважили, що 70 % батьків в опитуванні висловилися за очний формат навчання для своїх дітей з 1 вересня.

«Тому маємо докласти усіх зусиль, щоб сформувати безпечне освітнє середовище та знайти шляхи рішення забезпечення якості освітнього процесу у тих школах, де архітектурно неможливо його побудувати чи облаштувати», - зазначив на колегії директор департаменту.

Вас може зацікавити:

На Одещині ОТГ пишається своїми 13 медалістами серед випускників шкіл

Одеська ОДА повідомила про 200-бальні досягнення випускників шкіл Одещини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення