online

24.04.2023 08:29   Політика

574

На Одещині голова райради назвав роботу РДА «імітацією і базіканням»

Реформа охорони здоров’я посварила на Одещині райраду і РДА

На Одещині голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко назвав роботу місцевої райдержадміністрації «імітацією і базіканням».

На своїх інформаційних ресурсах він розмістив 21 квітня відповідний допис.


«Дуже прикро, але мушу відповідально заявити, що Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, на жаль, останнім часом тільки імітує роботу і лише базікають про проблеми замість їх вирішення», - дав оцінку спікер районного зібрання депутатів.

Різне розуміння реформування закладів охорони здоров’я стало «яблуком розбрату» у відносинах двох органів у цьому районі.

Днями в Білгород-Дністровському відбулася нарада щодо формування спроможної мережі медичних закладів, бо до першого травня область має подати відповідні документи в Кабмін. Всі поспішають.

Голова райради особисто не зміг взяти в ній участь, доручив це зробити керуючому справами.

Натомість у районному органі самоврядування зробили висновок,  що «нарада не була підготовлена належним чином».

«Керуючий справами районної ради Вадим Кесарчук, який представляв районну раду за моїм дорученням, у своєму виступі на нараді зробив відповідні зауваження щодо неможливості в таких умовах розглядати такі важливі питання та нагадав очільникам районної державної адміністрації про те, що завдяки таким непродуманим діям наш район вже залишився, свого часу, без військового шпиталю, офтальмологічної, залізничної лікарень, венерологічного диспансера, Шабівської лікарні, а зараз на черзі Білгород-Дністровська районна лікарня, Староказацька, Саратська, Татарбунарська лікарні. Те, що відбувалося на нараді, вважаю злочинною халатність керівництва районної державної адміністрації», - мовиться в дописі Григорія Мельниченка.

«Пульс Одещини» раніше повідомляв, що у Подільському районі вирішили районну лікарню приєднати до міської і зробити один дієздатний заклад охорони здоров’я.

Це може вас зацікавити:  

• Кращу лікарню сільської глибинки Одещини агітують долучитися до реформування медицини

• Колишній голова районної ради очолив на Одещині підрозділ контролю і профілактики хвороб

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення