online

29.05.2023 18:45   Життя громад

478

На Одещині громадськість критикує голову міськради за 200 відсотків премій

Депутати встановили голові Балтської громади 50 відсотків надбавки за особливо важливу роботу та 200 відсотків премії

У соціальних мережах представники Балтської міської громади жваво дискутують з приводу рішення сесії органу місцевого самоврядування щодо встановлення надбавок заробітної плати керівнику ОТГ Сергієві Мазуру.

До кінця поточного року, зокрема,  депутати встановили очільнику надбавку за «виконання особливо важливої роботи» в розмірі 50 відсотків посадового окладу з врахуванням рангу посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.


Пункт 2 рішення сесії за № 1189-VIII гласить, що щомісячне преміювання за фактично відпрацьований час, а також преміювання додержавних і професійних свят та ювілейних дат міському голові Сергію Мазуру слід здійснювати у розмірі 200 відсотків посадового окладу в межах економії фонду преміювання.

Вказане рішення сесії опублікував в соціальних мережах житель Балти Володимир Герасимов. Під його дописом на цю тему є чимало коментарів.

Натомість міський голова Сергій Мазур повідомив, що 29 травня в Балті провели чергову робочу нараду зі старостами громади та їхніми заступниками, обговорили питання благоустрою територій, фінансового забезпечення старостинських округів, співпраці з депутатським корпусом та підприємцями, які працюють в сільській місцевості. Зазначалося, що в населених пунктах цієї ОТГ поволі здійснюють ямковий ремонт доріг та грейдерування.

Раніше повідомлялося, що відбулася чергова сесія Балтської міськради, на якій депутати вирішили закрити дві загально-освітні школи і один заклад дошкільної освіти.

Нагадаємо

Балтська громада є однією з найбільших на Одещині, до її складу крім міста входять села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, в яких разом мешкає близько 32 тис осіб.

Вам може бути зацікавим:

Голова РДА з Одещини назвав дивом малу сільську школу

Північний центр професійної освіти Одещини провів день відкритих дверей

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення